Aktuality z AD Group

Golf&Bowling CUP AD Group 2019

V květnu se konal již 10. ročník našeho golfového turnaje Golf & Bowling Cup AD Group 2019.

I letos jsme využili krásných prostor Golf Resortu Kaskáda a následně hotelu Maximus Resort.

Letošní počasí prověřilo odvahu a zdatnost všech hráčů a musíme konstatovat, že byli všichni skvělí a zanechali za sebou hrdinské výkony.

Letošním vítězem golfového turnaje se stal pan Ondřej Prosek a titul nejlepší ženy již tradičně obhájila paní Ludmila Konopková.

Po skončení golfového turnaje následovala afterparty s Bowling Cupem v hotelu Maximus Resort.

I zde jsme vyhlašovali vítěze, a letošním vítězem turnaje v Bowlingu se stal pan Petr Holík.

Odměny pro vítěze obou turnajů věnovali naši sponzoři Maxprogres, Golf Profi, Boutique salon, Pohanka & Co, Medicoprevent, Infinit, Hotel Maximus Resort, Hotel SEN a  společnost Happy Buddha.

Děkujeme všem golfistům, klientům i partnerům za skvělé sportovní výkony, pozitivní náladu a přátelskou atmosféru a budeme se těšit zase za rok.

 

Vendula Rosívalová

Marketing

Vánoční večírek AD Group aneb Hawaii party jak se patří

Jak už titulek napovídá, letošní večírek AD Group se nesl v havajském duchu. A že to byla opravdu veselá párty! Tolik havajanů a havajanek si troufám tvrdit hotel Maximus Resort, kam jsme se po dvou letech vrátili, ještě nezažil.

Účast byla s přehledem největší za celou historii AD Group a nálada byla skvělá. O tu se v průběhu večera starali kapela Hamrla Boys a DJ Pacek, kteří nás večerem provázeli. Maximus Resort nabídl jako vždy úžasné jídlo a pití a všechen personál se o nás moc hezky staral.

Program byl bohatý. Brzy po proslovu pana Kobzy a ředitelů našich firem, ve kterém všichni zhodnotili uplynulý rok a předali nám poselství do roku 2019, následovalo vystoupení havajských tanečnic a výuka tance HULA HULA. O překvapení večera se postaral hotel Maximus Resort, který pro nás připravil krásný ohňostroj.

Krátce řečeno, bylo to moc fajn.

Všem patří velké díky a těšíme se zase příště.

Vendy Rosívalová

Firemní Kemp AD Group 2018

Minulý týden proběhl další ročník našeho oblíbeného firemního Kempu AD Group. Po několika letech jsme se opět vrátili na Baldovec, kde jsme si to v neuvěřitelném počtu, téměř 150 zaměstnanců, pořádně užili.

Od brzkého rána nám svítilo sluníčko a celý den bylo krásné počasí ve znamení babího léta.

Letošní ročník byl oproti těm předchozím trochu odlišný. Dětičky jsme nechali doma a akce se z víkendu přesunula do pracovního týdne. Hlavním cílem bylo odreagovat se od svých každodenních pracovních povinností a navíc poznat další fajn lidi z celé naší skupiny.

Po příjezdu čekal na všechny účastníky welcome drink a občerstvení a hned poté jsme se rozdělili do 14 týmů a pustili se do dopolední týmové hry Baldyard.

Vyzkoušeli jsme si zajímavé úkoly, zaměřené na logiku, motoriku či zdatnost a zároveň jsme u toho také poznali nové kolegy z ostatních firem.

V odpolední části jsme se vrhli na oblíbené turnaje v nohejbale a beach volejbale a ostatní si zahráli paintball, vyzkoušeli lanovku či lukostřelbu a nebo využili krásného počasí pro výlet či osvěžení v bazénu.

Po večeři následovalo už vyhlášení výsledků všech turnajů a hned poté večerní program, který zajišťoval DJ Mirek.

Všem účastníkům patří velké díky za jejich nasazení, bojovnost, a hlavně za dobrou náladu, která byla pro nás tou největší odměnou.

Těšíme se zase za rok :-)

Vendy Rosívalová a Katka Mrnuštíková, Marketing

Dětský den v AD Group

Jako již tradičně se na začátku června v budově Avriopointu a jeho nejbližším okolí konal Dětský den zaměstnanců skupiny AD Group.

Pro děti jsme si tentokrát připravili Olympijské hry. Na šesti stanovištích si děti mohly vyzkoušet různé olympijské sporty jako slalom, tenis, golf, hokej, basketbal či biatlon a připravená pro ně byla i olympijská vesnička, kde si děti vyrobily vlastní placku s olympijským motivem, dověděly se zajímavosti o významu olympijského loga a pomohly vytvořit společný obraz s olympijskými kruhy. Kromě toho jsme pro děti měli připravené ještě další atrakce, jako skákací hrad či malování na obličej.

Všech 54 dětí bylo za jejich snahu a šikovnost odměněno baťůžkem s dobrotami a perníkovou medailí, která vzbudila mnoho nadšení. :)

Celá akce se nesla ve velmi pozitivním duchu, počasí bylo nádherné a bylo vidět, že si celé odpoledne užily jak děti, tak jejich rodiče.

Děkujeme všem za hojnou účast a děkujeme také dobrovolníkům z řad zaměstnanců, kteří nám pomohli se samotnou realizací.

Těšíme se zase za rok!

Vendula Rosívalová a Katka Mrnuštíková, Marketing.

Golf & Bowling Cup AD Group 2018

Jako již tradičně, i letos v květnu se konal další ročník našeho golfového turnaje Golf & Bowling Cup AD Group 2018. I letos jsme využili krásných prostor Golf Resortu Kaskáda.

Předpověď počasí nevypadala vůbec růžově, ale měli jsme velké štěstí a z původně plánovaného vytrvalého deště bylo nakonec ideální golfové počasí.

Turnaj se pyšnil nejen vysokou účastí, ale hlavně pozitivní a přátelskou atmosférou.

Letošním vítězem golfového turnaje se stal pan Oldřich Klimeš a titul nejlepší ženy obhájila paní Ludmila Konopková.

Po skončení golfového turnaje následovala Afterparty s Bowling Cupem v hotelu Maximus Resort.

Odměny všem vítězům věnovali naši sponzoři Maxprogres, Golf Profi, Boutique salon, Pohanka & Co, Infinit, Hotel Maximus Resort a  společnost Happy Budha.

Děkujeme všem golfistům, klientům i partnerům za skvělé sportovní výkony a přátelské setkání a budeme se těšit zase za rok.

 

Vendula Rosívalová

Hrdý Budžes jde do světa aneb podporujeme vzdělání

Je pondělí a jedna z učeben ZŠ Pastviny se mění na improvizované pódium, na kterém přivítáme přední autorku Irenu Douskovou a překladatele do angličtiny Melvyna Clarka.

A proč se vše děje?

Plakáty na stěnách avizují, že se v této základní škole v Brně-Komíně pod názvem Hrdý Budžes jde do světa, bude konat autorské čtení s výše uvedenou spisovatelkou Irenou Douskovou a Melvynem Clarkem. Autorské čtení je určeno pro žáky 9. tříd základní školy Pastviny, které doplnili jejich starší „kolegové“ z nedalekého Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací.

O překlad knihy do anglického jazyka se sponzorsky právě postarala naše společnost Arch.Design společně s ostatními předními brněnskými společnostmi, které tvoří silnou skupinu AD Group.  Věříme, že se kniha Hrdý Budžes, která byla přeložena do anglického jazyka pod názvem B. Proudew, se stane nedílnou součástí výuky angličtiny a pro mnohé čtenáře třeba i jako inspirace k vytrvání a dosažení svých cílů.

Autorské čtení bylo zajímavé, o čemž svědčí i pozorné publikum, které dostalo následně i prostor na otázky v následující diskuzi, ve které autorka I. Dousková osvětlila, jaké byli její literární začátky a kolik času pracovala na knize. Publikum otázky nešetřilo ani překladatele M. Clarka, který na dotaz, jaké má na knihu v jeho anglickém překladu ohlasy, citoval Melvyn perfektní češtinou jednoho z tvrdých amerických literárních kritiků Jonathana J. Clarka z Los Angeles Review of books: „Je to opravdu skvělé. Zprvu vše působí velmi naivně, ale není. Hrdý Budžes rozhodně stojí za přečtení.“

Do angličtiny knihu Hrdý Budžes vydalo nakladatelství Pálava Publishing, které sídlí v Brně a spiritus agents projektu jsou Oldřich Pavlovský (PAVLOVSKÝ s.r.o.) a Dana Blatná (Literary Agency Dana Blatná).

Velkou zásluhu na celém projektu má ale také městská část Brno-Komín, konkrétně paní místostarostka Bc. Kateřina Jarošová, která zaštítila besedu Ireny Douskové a jejího Hrdého Budžese který mohl tak při své cestě do světa zavítat i do městské části Brno-Komín.

Kateřina Horká

Bytový komplex Rezidence JULIANA získal nominaci do finále soutěže Best of Realty 2017

V listopadu se bude konat již 19. ročník prestižní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit

Odborná porota nominovala více než čtyři desítky projektů, které se letos budou v jednotlivých kategoriích ucházet o respektovaný titul Best of Realty – Nejlepší z realit. Mezi nominované projekty byl také vybrán náš úspěšný projekt bytový komplex Rezidence JULIANA, a to v kategorii Rezidenční projekty. Vyhlášení výsledků a předání ocenění těm nejlepším proběhne v úterý 7. listopadu na slavnostním večeru v Kongresovém centru České národní banky v Praze 1.

V čele osmičlenné odborné poroty soutěže, považované v tuzemsku za nejprestižnější v oboru, stojí Ing. Pavel Kühn (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). Jury se skládá ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, koncových uživatelů nemovitostí, realitních makléřů a poradenských společností. Soutěž vznikla v roce 1999 a od data svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí.

Rezidenci JULIANA můžete také podpořit svým hlasem o Cenu čtenářů mediálních partnerů 2017 zde.

Držte nám palce!

Firemní kemp AD Group 2017 – počasí navzdory

​Letos se firemní kemp AD Group, po loňském úspěchu, konal opět na „Sokoláku“ na Brněnské přehradě. I přes deštivé počasí se účastníci dostavili v hojném počtu včetně dětí.

Po slavnostním zahájení, následoval závod oblíbených dračích lodí. Šest statečných posádek se zhostilo úkolu s maximálním nasazením. Po vydatném obědě se děti s rodiči vydaly na dobrodružnou procházku formou geocachingu po stopách Brněnských pověstí. Déšť pořád neustával, ale nám to náladu nezkazilo.

Odpoledne byly připraveny zajímavé workshopy. Speciální kávový Cuptasting s ochutnávkou výborných kvalitních a exotických káv a také Street Dance taneční workshop nejen pro děvčata. Hrstka největších odvážlivců si dokonce naordinovala malý turnaj v beachvolejbalu v naprosto mokrém písku.

Po vyhlášení výsledků závodu dračích lodí, nás čekala zasloužená odměna, raut plný dobrot. Závěr večera nám zpříjemnila úžasná kapela Zelená pára a taneční plac byl jen náš.

Děkujeme všem zúčastněným za perfektní atmosféru i přes velkou nepřízeň počasí a těšíme se na příští ročník :-)

 

10. výročí firem AD Economy a Linio Plan – parníkem brněnskou přehradou

Narozeninová párty na palubě parníku byla úžasným zážitkem. Čekal nás dvouhodinový okruh Brněnskou přehradou, pohodová živá hudba na palubě v podání jazzové kapely Vincenc Kummer Trio a k tomu svěží gurmánské menu od Red Piranha. I když nám počasí z počátku nepřálo a silný vítr a déšť komplikoval přípravy, vše dopadlo na jedničku a kapitáni (ředitelé) obou společností byli s plavbou nadmíru spokojeni.

Po vylodění se celá osádka přesunula na Maximus Resort, kde pokračovalo gastronomické nebe v podobě bohatého rautu. Oslava by nebyla kompletní bez narozeninového dortu.

Večerem nás provázela živá hudební produkce talentovaného skladatele a učitele Filipa Pešty (Music Garden). A jako překvapení večera mezi nás zavítal Lubomír Vaněk, karikaturista, ilustrátor a malíř, který byl v roce 2007 zařazen mezi 101 velkých karikaturistů a portrétních umělců světa. Je rovněž zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejrychlejší karikaturista na světě. Každý si odnášel domů památku v podobě vlastní karikatury 

Kdo měl chuť, mohl své síly poměřit v bowlingovém turnaji o hodnotné ceny včetně kvalitního rumu, který k námořníkům neodmyslitelně patří.

Všem zúčastněným děkujeme, byl to krásný večer!